Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. We czwartek przypada święto Św. Bartłomieja Apostoła. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00.
  4. W sobotę przeżywać będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Jest to dzień naszego narodowego odpustu. Msze Św. w naszej parafii o godz. 9.00, 16.00, 17.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  5. W ubiegłą niedzielę, ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone były na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy na ten cel 3.626,50 zł. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  6. We wrześniu przyszłego roku, nasza parafia organizuje pielgrzymkę „Śladami Św. Pawła Apostoła” po kontynentalnej Grecji. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę. We wrześniu tego roku planowane jest spotkanie z organizatorem pielgrzymki. Dobrze by było, aby już przywiózł dokumenty do wypełnienia. Zapraszam serdecznie do zapisów.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.