II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, jest odprawiane o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie rodziców i dzieci z  kl. III. Rodzice spotkanie mieć będą w kościele a dzieci w salce przy kaplicy. Rodziców i dzieci proszę o konieczną obecność.
  5. Również dzisiaj rozpoczynamy nowy Kurs Przedmałżeński. Spotykamy się na Mszy Św. o godz. 18.00 i bezpośrednio po Mszy Św. rozpoczyna się katecheza kursu. Młodzież planującą zawarcie sakramentalnego małżeństwa w 2024r. serdecznie zapraszam.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Chcemy bardziej uświadamiać sobie rolę i znaczenie Pisma Św. w naszym życiu chrześcijańskim.
  7. Biuro turystyczne, z którym wyruszamy w tym roku na pielgrzymkę „Śladami Św. Pawła Apostoła” po kontynentalnej Grecji, prosi o wpłaty na zaliczkę biletów lotniczych. Jednocześnie biuro poinformowało mnie że jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby się wybrać z nami na pielgrzymkę to proszę o kontakt w zakrystii.
  8. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas z wizytą duszpasterska w swoich domach. Bóg Wam zapłać kochani za życzliwe przyjęcie i przekazane na potrzeby parafii ofiary.
    W tym tygodniu chcielibyśmy z wizytą odwiedzić:
    jutro w poniedziałek 15 stycznia jeden z nas odwiedzi mieszkańców Cisówki od n-ru 14 do 21 i od n-ru 41 do n-ru 48 a drugi mieszkańców Kolonii Wólka Wybraniecka. Początek wizyty od godz. 17.00.
    We wtorek 16 stycznia od godz. 18.00 jeden z nas odwiedzi mieszkańców ulic Kopernika, Jaskółki, Skowronka i Spacerowej a drugi z nas od godz. 17.00 mieszkańców Kątów Goździejewskich I od n-ru 37 do n-ru 41A;
    we środę 17 stycznia od godz. 17.30 jeden z nas odwiedzi mieszkańców Goździówki od n-ru 1 do n-ru 7 a drugi z nas od godz. 17.00 rozpocznie wizytę również na Goździówce ale od n-ru 30 do n-ru 7A;
    we czwartek 18 stycznia od godz. 16.00 jeden z nas rozpocznie wizytę na Goździówce od n-ru 43 do n-ru 31 a drugi z nas również od godz. 16.00 na Kątach Goździejewskich I od ul. Dębskiej 21 do Kąty Goździejewskie I 36A;
    w piątek 19 stycznia jeden z nas od godz. 19.00 odwiedzi mieszkańców ulic Granicznej i Brzozowej a drugi z nas od godz. 19.30 odwiedzi mieszkańców ulic Akacjowej, Klonowej i Sosnowej;
    w sobotę 20 stycznia od godz. 10.00 odwiedzimy mieszkańców Poręb. Wszystkie ofiary, które składać będziemy przy okazji kolędy, przeznaczone są na zakup kaloryferów do naszego kościoła.
  9. Natomiast w przyszłym tygodniu planujemy odwiedzić:
    w poniedziałek 22 stycznia od godz. 17.00 chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Krubek – Górek, jeden z nas rozpocznie od n-ru 1 do n-ru 11D a drugi z nas os n-ru 58 do n-ru 44A;
    we wtorek 23 stycznia od godz. 17.00 odwiedzimy również mieszkańców Krubek – Górek, jeden z nas rozpocznie od n-ru 43 do n-ru 32A a drugi z nas od n-ru 60 do n-ru 31;
    we środę 24 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców ul. Nadrzecznej, jeden z nas od godz. 18.00 rozpocznie od n-ru 2A a drugi również od godz. 18.00 od n-ru 38;
    we czwartek 25 stycznia od godz. 16.00 odwiedzimy mieszkańców Kątów Goździejewskich II, jeden z nas rozpocznie od n-ru 1 a drugi z nas od n-ru 33;
    w piątek 26 stycznia odwiedzimy mieszkańców ul. Szkolnej, jeden z nas od godz. 18.00 rozpocznie od n-ru 6 i będzie szedł do n-ru 27 a drugi z nas od godz. 19.30 rozpocznie od godz. 19.30 od n-ru 7 do n-ru 27 tylko po stronie numerów nieparzystych;
    w sobotę 27 stycznia od godz. 10.00 odwiedzimy mieszkańców Kątów Goździejewskich II, jeden z nas rozpocznie od n-ru 34A a drugi z nas od n-ru 48A.
  10. Jeszcze w następnym tygodniu, planujemy odwiedzić:
    w poniedziałek 29 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Ciopanu. Od godz. 17.00 jeden z nas rozpocznie od n-ru 21A i będzie szedł do n-ru 11E a drugi z nas od n-ru 32 do n-ru 19;
    we wtorek 30 stycznia, od godz. 17.00, odwiedzimy również mieszkańców Ciopanu, jeden z nas rozpocznie od n-ru 1A do n-ru 9D a drugi z nas od n-ru 9 do n-ru 16B;
    we środę 31 stycznia, od godz. 17.00 jeden z nas odwiedzi mieszkańców ulic Goździk i Wąskiej a drugi mieszkańców Kątów Goździejewskich I od n-ru 43A do n-ru 52.
    Jeżeli nie wydarzy się coś nadzwyczajnego to we środę 31 stycznia powinniśmy zakończyć tegoroczną kolędę.
    W sobotę 03 lutego chcielibyśmy odwiedzić rodziny z którymi nie udało nam się spotkać w czasie wizyty duszpasterskiej. Te spotkania można już zgłaszać w zakrystii.
  11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.