IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2024r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, jest odprawiane o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Katecheza Kursu Przedmałżeńskiego dziś, bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 18.00. Młodzież serdecznie zapraszam.
  4. W piątek przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane świętem MB Gromnicznej. W tym dniu, Msze Św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 9.00, 17.00 i 18.00. Na początku każdej Mszy Św. błogosławieństwo i poświęcenie świec. Zadbajmy kochani o to, aby w piątkowe święto każdy z nas miał świecę.
  5. Piątkowe święto to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie zakonów klauzurowych.
  6. W piątek przypada również I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15. Msze Św. później o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i możliwość adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy w piątkowe święto, wszystkich serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę przypada I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe.
  8. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca, Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.
  9. Również w przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie dla młodzieży z kl. II i III szkół średnich, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  10. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu gościli nas z wizytą duszpasterską w swoich domach. Bóg Wam zapłać kochani za życzliwe przyjęcie i przekazane na potrzeby parafii ofiary.
    W tym tygodniu chcielibyśmy z wizytą odwiedzić:
    w poniedziałek 29 stycznia od godz. 17.00 mieszkańców Ciopanu. Od godz. 17.00 jeden z nas rozpocznie od n-ru 21A i będzie szedł do n-ru 11E a drugi z nas od n-ru 32 będzie szedł do n-ru 19;
    we wtorek 30 stycznia, od godz. 17.00, odwiedzimy również mieszkańców Ciopanu, jeden z nas rozpocznie od n-ru 1A do n-ru 9D a drugi z nas od n-ru 9 do n-ru 16B;
    we środę 31 stycznia, od godz. 17.00 jeden z nas odwiedzi mieszkańców ulic Goździk i Wąskiej a drugi mieszkańców Kątów Goździejewskich I od n-ru 43A do n-ru 52.
    Wszystkie ofiary, które składać będziemy przy okazji kolędy, przeznaczone są na zakup kaloryferów do naszego kościoła.
    Jeżeli nie wydarzy się coś nadzwyczajnego to we środę 31 stycznia powinniśmy zakończyć tegoroczną kolędę.
    W sobotę 03 lutego chcielibyśmy jeszcze odwiedzić rodziny z którymi nie udało nam się spotkać w czasie wizyty duszpasterskiej. Te spotkania można jeszcze zgłaszać w zakrystii.
  11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.