Słowa Ewangelii według świętego Mateusza (Mt 28, 16-20)

Jedenastu uczniów udało się do Galilei, na górę, tam gdzie Jezus im polecił. A gdy Go ujrzeli, oddali Mu pokłon. Niektórzy jednak wątpili. Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami:
«Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata».

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2024r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe, jest odprawiane o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu, nabożeństwo Gorzkich Żali jest odprawiane w naszej parafii po Mszy Św. o godz. 9.00. Do udziału w nabożeństwie wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
 4. Katecheza Kursu Przedmałżeńskiego dziś, bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. Młodzież serdecznie zapraszam.
 5. W dzisiejszą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek, zbieramy ofiary na dzieło misyjne „Ad Gentes”. Za wsparcie dzieł misyjnych Wszystkim serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
 6. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie młodzieży starszej z kl. II i III szkół średnich przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.
 7. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.15. Droga Krzyżowa prowadzona przez dzieci o godz. 15.30, bezpośrednio po Drodze Krzyżowej Msza Św. Msza Św. wieczorna o godz. 17.30. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Po Drodze Krzyżowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa do godz. 21.00. Wszystkich do udziału w Drodze Krzyżowej i do udziału we Mszy Św. i adoracji serdecznie zapraszamy.
 8. W sobotę przypada I Sobota Miesiąca. Msza Św. w int. Żywego Różańca o godz. 15.00 a po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe.
 9. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Nabożeństwa adoracyjnego w przyszłą niedzielę nie będzie.
 10. Bardzo serdecznie proszę osoby, które rezerwowały Msze Św. na poniedziałek 04 marca i na wtorek 05 marca o pilny kontakt w zakrystii.
 11. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy już 7, 8 i 9 marca. Głosić je będzie w tym roku dla nas O. Przemysław Król, Sercanin. Szczegółowy program Rekolekcji znajdziemy w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii. Wszystkich do udziału w rekolekcjach bardzo serdecznie zapraszamy.
 12. Od najbliższej soboty 02 marca wznawiamy wymianę dokumentów cmentarnych dla sektorów C, D, E i F. Na dogodną sobotę i godzinę można już zapisywać się w zakrystii.
 13. Z serdeczną prośbą zwracam się do Was wszystkich kochani o nie wyrzucanie śmieci przez parkan od strony rzeki.
 14. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Goździówki i P. sołtysowi Robertowi Rurka za zebrane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i do dekoracji kościoła przez cały rok. Przekazanych mi zostało 1.234 zł. Również bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Kątów Goździejewskich I i P. sołtys Żanecie Jackiewicz za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 1.300 zł. Dziękuję także mieszkańcom Zawiesiuch i P. Marzenie Wnuk za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 280 zł. Bóg zapłać!
 15. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content