III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.03.2024r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, jest odprawiane o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu, nabożeństwo Gorzkich Żali jest odprawiane w naszej parafii po Mszy Św. o godz. 9.00. Do udziału w nabożeństwie wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z kl. II.
  5. Katecheza Kursu Przedmałżeńskiego bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. Młodzież serdecznie zapraszam.
  6. Jutro przypada święto św. Kazimierza Królewicza a jednocześnie jest to dzień imienin i 42 r. święceń biskupich Ks. B-pa seniora Kazimierza Romaniuka. Pamiętajmy o nim w naszych codziennych modlitwach.
  7. W piątek przypada Droga Krzyżowa prowadzona przez dzieci o godz. 15.30, bezpośrednio po Drodze Krzyżowej Msza Św. Msza Św. wieczorna o godz. 17.30. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Wszystkich do udziału w Drodze Krzyżowej i do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszamy.
  8. W ubiegłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek, zbieraliśmy ofiary na dzieło misyjne „Ad Gentes”. Zebraliśmy 672,2 zł. Za wsparcie dzieł misyjnych Wszystkim serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  9. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  10. W przyszłą niedzielę spotkania rodziców i dzieci z kl. III nie będzie. Spotkamy się tydzień później – 17 marca.
  11. Moi Drodzy! Od najbliższego czwartku rozpoczynamy nasze tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Szczegółowy program Rekolekcji znajdziemy w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii. Wszystkich do udziału w rekolekcjach bardzo serdecznie zapraszamy. Ofiary, które we czwartek, piątek i sobotę złożymy na tacę, przeznaczone są na dzieła prowadzone przez Zgromadzenie O. Sercanów.
  12. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Na dogodną sobotę i godzinę można już zapisywać się w zakrystii.
  13. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Ciopanu i P. sołtysowi Zbigniewowi Witkowskiemu za zebrane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i do dekoracji kościoła przez cały rok. Przekazanych mi zostało 980 zł. Również bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Wólki Wybranieckiej i P. sołtysowi za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 650 zł. Dziękuję także mieszkańcom Poręb i P. sołtys Iwonie Roguskiej za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 430 zł. Wszystkim Bóg zapłać!
  14. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.