V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2024r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, jest odprawiane o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu, nabożeństwo Gorzkich Żali jest odprawiane w naszej parafii po Mszy Św. o godz. 9.00. Do udziału w nabożeństwie wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. Wczoraj – w sobotę 16 marca rozpoczęła się w całej naszej Ojczyźnie Nowenna w intencji Ojczyzny i wszystkich nas – Polaków. Nowenna trwa od 16 do 24 marca. Odprawiamy ją w naszej parafii po ostatniej Mszy Św. Możemy ją odmawiać też w domach o godz. 21.20. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  5. W naszej parafii, przeżywamy dzisiaj Niedzielę Krzyżową. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie naszych domowych krzyży.
  6. Dziś spotkanie rodziców i dzieci z kl. III po Mszy Św. o godz. 12.30. Wszystkie dzieci i rodziców bardzo proszę o konieczną obecność.
  7. W dzisiejszą niedzielę już ostatnia Katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Spotykamy się bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00. Młodzież serdecznie zapraszam.
  8. Koła Gospodyń Wiejskich w Pustelniku oraz w Cisówce, serdecznie zapraszają Wszystkich na kiermasz wielkanocny. Kiermasz odbywa się na parkingu przy kościele od godz. 10.00.
  9. Również dzisiaj, o godz. 17.00, w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki pasyjnej pt. Stabat Mater Dolorosa. Wykonawcami są artyści naszej opery narodowej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  10. We wtorek przypada uroczystość Św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele o godz. 9.00, 17.00 i 18.00. Wszystkich do udziału we Mszy Św. w tym dniu, serdecznie zapraszam.
  11. Tegoroczną Drogę Krzyżową ulicami Pustelnika przeżywać będziemy już w najbliższy piątek 22 marca. Rozpoczniemy ją w naszym kościele o godz. 18.00. Wszystkich do udziału w Drodze Krzyżowej i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  12. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie palm tylko na początku każdej Mszy Św.
  13. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie młodzieży z kl. II i III szkół średnich przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.
  14. W ub. Niedzielę, na tacę zbieraliśmy ofiary na prace budowlane w naszym kościele. Zebraliśmy na ten cel 3.922,50 zł. Wszystkim za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  15. W sobotę 23 marca wyjedziemy do osób chorych ze spowiedzią i Komunią Św. Chorych już możemy zgłaszać w zakrystii.
  16. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Na dogodną sobotę i godzinę można już zapisywać się w zakrystii.
  17. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Łęki i P. sołtysowi Pawłowi Goździejewskiemu za zebrane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i do dekoracji kościoła przez cały rok. Przekazanych mi zostało 100 zł. Również bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Małkowa i P. sołtys Annie Korpalskiej za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 420 zł. Bóg zapłać!
  18. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.